Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 22 СМАЧНИЙ ДЕСЕРТ

 

Мандруючи мистецькими стежинками, перепочинемо на чарівній галявині Живопису. Розкладемо смачний десерт: тістечка, цукерки, фрукти. Яка красива вийшла композиція! Так і хочеться її намалювати.

Роздивись, як цікаво розташували художники так багато смачних фруктів на столі.

 

Зверни увагу: предмети, що перебувають ближче до нас, на картині розташовані нижче. І навпаки: віддалені предмети розміщені вище.

 Серед предметів однакового розміру більшим на картині зображується той, що найближче. Віддалені предмети виглядають меншими. Ближчі предмети нерідко загороджують ті, що знаходяться далі.

Загадка 1. На малюнку зображено шість кульок однакового розміру та різного кольору.

Визнач, кулька якого кольору найближча до глядача, а якого — найвіддаленіша? Які кульки однаково віддалені від глядача?

Загадка 2. На обох малюнках зображено три груші однакового розміру, що лежать на столі. На якому малюнку груші зображено правильно?

Секрети чарівниці Гармонії

Намалюй гуашевими фарбами свої улюблені фрукти.

Поради чарівниці Гармонії

Придумай для намальованої композиції красиву рамку і прикрась своєю роботою кухню або їдальню.






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.