Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 25 ВЕСНА ПРИЙШЛА

 

Нарешті у чарівній мистецькій країні настає весна. На деревах з’являються перші зелені листочки. Ніжна травичка вкриває землю. Жовті кульбабки весело задивляються на сонце. Радісно співають пташки, адже вони повернулися додому. Художники із захопленням малюють весну.

 

Роздивися картини. Які художні твори про весну привабили тебе найбільше? Які в них переважають кольори?

 

Придивися до картини, і ти зрозумієш, як на полотні передається далечінь.

На передньому плані дерева великі, а ті, що вдалині, — менші. Найближче дерево промальовано детально, а віддалені дерева — ні. Ближчі до глядача дерева загороджують віддалені.

Колір також допомагає художникам зобразити далечінь: чим далі до лінії горизонту, тим більше природа набуває блакитних і синіх відтінків.

Секрети чарівниці Гармонії

Створи зображення до весняної композиції: квітуче деревце чи ніжну квітку, легку хмаринку чи яскраве сонечко.

Матеріали для роботи обери самостійно.

Колективна робота. Разом із однокласниками створіть композицію «Весна прийшла». Розмістіть у ній раніше підготовлені зображення. Спочатку наклейте малюнки на дальньому плані, потім поступово переходьте на передній. Саме тут розмістіть найбільші за розміром, яскраві й детально виконані зображення.

Поради чарівниці Гармонії

Придивляйся до світу природи і в інші пори року. Це допоможе тобі у творчості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.