Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 25 ВЕСНА ПРИЙШЛА


Нарешті у чарівній мистецькій країні настає весна. На деревах з’являються перші зелені листочки. Ніжна травичка вкриває землю. Жовті кульбабки весело задивляються на сонце. Радісно співають пташки, адже вони повернулися додому. Художники із захопленням малюють весну.


Роздивися картини. Які художні твори про весну привабили тебе найбільше? Які в них переважають кольори?


Придивися до картини, і ти зрозумієш, як на полотні передається далечінь.

На передньому плані дерева великі, а ті, що вдалині, — менші. Найближче дерево промальовано детально, а віддалені дерева — ні. Ближчі до глядача дерева загороджують віддалені.

Колір також допомагає художникам зобразити далечінь: чим далі до лінії горизонту, тим більше природа набуває блакитних і синіх відтінків.

Секрети чарівниці Гармонії

Створи зображення до весняної композиції: квітуче деревце чи ніжну квітку, легку хмаринку чи яскраве сонечко.

Матеріали для роботи обери самостійно.

Колективна робота. Разом із однокласниками створіть композицію «Весна прийшла». Розмістіть у ній раніше підготовлені зображення. Спочатку наклейте малюнки на дальньому плані, потім поступово переходьте на передній. Саме тут розмістіть найбільші за розміром, яскраві й детально виконані зображення.

Поради чарівниці Гармонії

Придивляйся до світу природи і в інші пори року. Це допоможе тобі у творчості.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити