Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 26 КІШКА З МИШКОЮ ПОМИРИЛИСЯ

 

Чи може кішка з мишкою потоваришувати? У чарівній мистецькій країні — звичайно! Тут усі тварини мирно живуть поряд, а митці зображують їх у всій красі. Художники малюють тварин і в графіці» і у живописі. Скульптори висікають із каменю, вирізають із дерева, відливають з металу» щоб усі могли милуватися ними на площах та у парках. Маленькі декоративні фігурки тварин приносять радість у наші домівки.

 

Скульптори, зображаючи тварин, передають найхарактерніші особливості їхнього вигляду.

Ти пам’ятаєш, що всі звірі мають голову, шию, тулуб, лапи й хвіст? Проте вони часто дуже відрізняються між собою за розмірами та пропорціями. Наприклад, кішка і мишка.

Порівняй, як митці зображають цих тварин.

 

Секрети чарівниці Гармонії

Виліпи з пластиліну кицю або мишку.

 

Колективна робота. Серед усіх виліплених тваринок доберіть такі пари кішки з мишкою, які найбільше підходять одне одному за розмірами. Придумайте для них імена.

Поради чарівниці Гармонії

Якій тварині, на твою думку, варто встановити пам’ятник? Пофантазуй, яким він може бути.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.