Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 28 ПТАХИ НА ВЕСНІ

 

Мешканці країни Образотворчого мистецтва завжди радіють поверненню птахів з вирію.

Митці часто малюють пташок у весняну пору. Народні майстри зображення птахів виконують із різних матеріалів та прикрашають їх візерунками.

 

Декоративні зображення птахів у творах скульпторів не схожі на справжніх. Проте ми їх легко впізнаємо. Це тому, що митці помічають у птахів найхарактерніші ознаки їхньої форми.

Придивись, як можна легко намалювати птаха чи квітку, спростивши їхню форму.

Секрети чарівниці Гармонії Створи рельєфне зображення птаха або рослини. За основу використай аркуш картона квадратної або прямокутної форми.

Колективна робота. Складіть готові зображення в одну композицію «Птахи у весняну пору».

Поради чарівниці Гармонії

Порівнюй форму птахів за характерними ознаками. Розкажи про свого улюбленого птаха. Пригадай пісні про птахів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.