Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 31 СЕКРЕТИ ОРНАМЕНТУ

 

Чарівною стежинкою крокуймо на веселий різнокольоровий ярмарок. Тут можна побачити безліч цікавих речей: рушники, килими, одяг, посуд тощо. Зазвичай вони прикрашені орнаментами — візерунками, що складаються з ритмічного повторення однакових елементів.

 

Якщо орнамент складається з квітів, листя, плодів, він називається рослинним. В основі геометричного орнаменту — прості фігури. Знайди серед зображень рослинний і геометричний орнаменти.

Придивися до рослинних орнаментів: форма квітів і листя спрощена.

Загадка. Знайди малюнок з ритмічним повторенням.

Секрети чарівниці Гармонії

Намалюй рослинний або геометричний орнамент.

Дотримуйся ритму в його створенні.

Варіант 1

Варіант 2

 

Поради чарівниці Гармонії Подумай, які вироби можна прикрасити орнаментом.






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.