Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 32 ФАНТАСТИЧНИЙ ЗВІР

 

За високими горами та мальовничими долинами країни Образотворчого мистецтва росте чарівний ліс. Там все не таке, як у звичайному: небаченої краси птахи виспівують дивними голосами, а чудернацькі тварини можуть навіть літати. Фантастика!

Багато художників побували там і зобразили цей дивовижний світ на картинах.

 

Поміркуй, там відрізняється зображення фантастичних тварин від реальних? Як оточення допомагає зробити зображення тварин виразнішим?

 Поглянь, як за допомогою форми і декору митці створюють зображення казкових звірів. Формат картини також допомагає художнику виразити свій задум.

Секрети чарівниці Гармонії

Намалюй аквареллю чи гуашшю фантастичного звіра у його середовищі. Добери необхідний формат, використай декор.

Поради чарівниці Гармонії

Вигадай фантастичного звіра-помічника для чарівниці Гармонії.

Розкажи про нього своїм однокласникам.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.