Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 33 КВІТКОВА ГАЛЯВИНА

 

Щороку ми дуже чекаємо на літо. Воно приходить до нас а яскравим жовтим сонечком, безхмарним синім небом, різнобарвним килимом квітів. Кожна квіточка красива по-своєму, має оригінальну будову, вишукану форму, притаманний тільки їй колір.

Розглянь квіти на картинах.

 

Вправа. Спробуй виготовити симетричні квіточки та листочки з паперу. Застосуй різні способи його складання і вирізування.

 

Секрети чарівниці Гармонії

Створи декоративну квітку з кольорового паперу.

 

Колективна робота. Разом із однокласниками створіть композицію «Квіткова галявина».

Поради чарівниці Гармонії

Милуйся барвами і формами різних рослин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.