Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 5 ЧАРІВНА ПАЛІТРА

 

На мистецькій галявині Живопису панує колір. Саме він допомагає митцям передавати у своїх творах різнобарв’я довкілля, точно зображати природні форми й речі, створені руками людини.

Поглянь, які сюжети надихнули художників на створення живописних картин.

Художники пензлями пишуть картини: олійними фарбами на полотні або акварельними та гуашевими фарбами на папері.

Визнач твір, намальований аквареллю.

Роздивись картину, виконану акварельними фарбами. Зверни увагу, які різноманітні відтінки кольорів дібрав художник, щоб якнайкраще передати зображуване.

Секрети чарівниці Гармонії Пригадай, як змішуються фарби на палітрі. Створи на аркуші композицію «Чарівна палітра» з різнокольорових акварельних плям.

Поради чарівниці Гармонії

Придивляйся до різноманітних барв природи, радій красі краєвидів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.