Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 7 ОСІННІ КОЛЬОРИ

 

До країни Образотворчого мистецтва прийшла осінь — улюблена нора року митців. Адже восени найбільше побачиш основних кольорів — жовтого в крислатих кленах, червоного у в’юнкому дикому винограді, синього у безхмарному небі.

Проте в осінній природа помітні й похідні кольори: оранжевий і зелений у кронах дерев, фіолетовий у квітах.

Пригадай, з яких основних кольорів утворюються похідні?

Осінь дивує нас різноманіттям відтінків усіх кольорів і в яскравий сонячний, і в похмурий дощовий день. На яких картинах переважають теплі кольори, а на яких — холодні?

Роздивися форму квітів у осінньому букеті.

Вправа. Спробуй різними художніми матеріалами намалювати пелюстки квітів.

 

Секрети чарівниці Гармонії

Намалюй букет осінніх квітів. Добери певне гармонійне поєднання кольорів.

Застосуй свої улюблені художні матеріали.

Варіант 1

Варіант 2

Поради чарівниці Гармонії

Склади красивий букет із осінніх квітів та подаруй його людині, яку поважаєш.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.