Образотворче мистецтво 2 клас - Олена Калініченко - Освіта 2012 рік

Тема 9 ЛІСОВИЧОК – ЧАРІВНИК

 

Поглянь, які красиві фігури прикрашають вулиці й площі, сквери та парки казкового міста у країні Образотворчого мистецтва. Скульптори створили ці об’ємні зображення із дерева, каменю, металу. Серед них е кругла скульптура. Щоб краще роздивитися, її треба обійти з усіх боків. А от скульптуру, яка прикрашає будинки, обійти не можна. Її розглядають тільки з одного боку. Така скульптура називається рельєфом.

 

 

Іноді у своїй творчості скульптори застосовують природні матеріали: коріння та гілки дерев, лозу, шишка, жолуді тощо. Щоб створити фігурки лісових мешканців або персонажів народних казок, вони використовують властивості природної форми.

Поглянь, які чудові скульптури з коріння дерева та лози створили митці.

Ти також можеш відчути себе скульптором-чарівником, який із природних матеріалів створює цікаву казкову фігурку.

Роздивися матеріали, які можна використати в роботі.

Секрети чарівниці Гармонії

Створи скульптуру «Лісовичок-чарівник» з матеріалів, що подарувала нам природа. За потреби застосуй нитки, клей, пластилін, щоб з’єднати окремі частини.

Поради чарівниці Гармонії

Збирай природні матеріали для власної творчості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.