Хімія 10 клас

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В КАБІНЕТІ ХІМІЇ

Учні зобов’язані:

1. Входити до кабінету хімії і лаборантської тільки з дозволу вчителя.

2. Входити до кабінету або виходити з нього спокійно, аби ненароком не перекинути хімічного посуду, приладдя чи склянок з реактивами, що стоять на столах.

3. Займати в кабінеті завжди одне й те саме робоче місце, не переходити на інше місце без дозволу вчителя.

4. Підтримувати чистоту і порядок на своєму робочому місці, мити за собою хімічний посуд.

5. Під час роботи не тримати на лабораторному столі нічого зайвого, крім підручника, збірника задач, довідника, зошита і письмового приладдя, щоденника.

6. Усі досліди виконувати самостійно, крім тих, які (за вказівкою вчителя) виконуються парами або групами з 3 — 4 учнів.

7. Не починати роботу, доки не перевірено, чи є все необхідне для дослідів, і не продумано послідовність виконання кожного з них.

8. Працювати сидячи, швидко, однак без зайвої квапливості, під час роботи дотримуватися тиші.

9. Записувати в зошиті хід виконання роботи, спостереження, рівняння реакцій, робити висновки одразу після закінчення досліду.

10.        Дбайливо ставитися до обладнання кабінету.

11.        Дотримуватися правил користування водопроводом, газом, електричним струмом, не відкривати крани й не вмикати електричні прилади без потреби.

12.        Дотримуватися правил нагрівання, поводження з реактивами, хімічним посудом, лабораторним обладнанням. Знати запобіжні заходи під час роботи в кабінеті хімії.

13.        Знати розміщення в кабінеті аптечки, протипожежних засобів і вміти ними користуватися.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити