Хімія 7 клас - Ярошенко О.Г. - Сиция 2015

ДОРОГІ СЕМИКЛАСНИКИ!

На уроках природознавства відбулося ваше перше ознайомлення з хімією. Ця природнича наука цікава і надзвичайно важлива для людства. Завдяки и досягненням людина пізнає навколишній світ, робить своє існування безпечним при поводженні з речовинами на заняттях із хімії, у побуті й на виробництві.

Цей підручник допоможе кожному з вас розпочати цілеспрямоване та успішне формування хімічних знань. На його сторінках на вас чекає пояснення нового матеріалу, опис дослідів, різноманітні завдання і серед них ті, що стосуються власноручного виконання хімічного експерименту, спостережень, вимірювань. Тобто ви постійно будете застосовувати методи наукових досліджень, завдяки яким у майбутньому можете стати хіміками.

Кожний параграф розпочинається короткою інформаційною довідкою про те, які основні вимоги до ваших навчальних досягнень із хімії допоможе реалізувати зміст параграфа.

Важливим засобом пізнання хімії і передачі знань є хімічна мова. Як і будь-яку мову, її неможливо вивчити одразу» Тому систематично працюйте з текстом і завданнями підручника, тренуйтесь у написанні та вимові символів хімічних елементів, формул тощо.

Не обходьте увагою ілюстрації підручника. Вони доповнюють і конкретизують зміст параграфів.

У рубриці «Досліджуємо на уроці та вдома» наведено хід виконання вами дослідів на уроках та нескладних дослідів, призначених для проведення в домашніх умовах.

Радимо звернути увагу та скористатися рубрикою «Скарбничка ерудита». Ця рубрика містить додаткові відомості, які розширюють і поглиблюють основний зміст параграфа, розвивають глибокі всебічні хімічні знання, широку поінформованість, тобто вашу ерудицію.

Завершується параграф рубрикою «Завдання для самоперевірки». Завдання в ній розподілено на три групи: «Дайте усну відповідь», «Виконайте в зошиті» (окремі творчі завдання цієї групи позначено астеріксом»), «Опрацюйте у групах».

У підручнику є словник та покажчик термінів і понять, а також додаток І, що знайомить вас з видатними вченими-хіміками, і додаток II із зображенням попереджувальних знаків.

Знайте, що, крім підручника, є ще робочий зошит — ваш надійний помічник на уроках та вдома.

Наполегливості вам у вивченні хімії! Це стане запорукою сформованості ваших міцних знань, умінь безпечного поводження з речовинами.

АвторВідвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити