Підручник Англійська мова 5 клас для спеціалізованих шкіл з поглибленним вивченням англійської мови - Л.В. Калініна - Генеза 2018 рік

Любий друже!

Перед тобою підручник з англійської мови. Він складається із семи розділів - Units. Кожний розділ - це велика тема, наприклад, «Сім’я» або «Шкільне життя». Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, розділи поділено на шість частин, залежно від того, про що конкретно йдеться.

Робота над темою/підтемою розпочинається з активізації раніше засвоєного лексико-граматичного матеріалу. Це рубрика «Conversational Warm-up», у якій тобі також дається приклад висловлювання.

Навчитися «розмовляти, як англієць» тобі допоможе рубрика «Pronunciation Warm-up». У ній ти знайдеш багато веселих англійських віршів, які допоможуть удосконалити твою вимову й інтонацію.

У тебе з’являться нові друзі з різних країн - з Великої Британії, Канади, США, Австралії та Нової Зеландії. Це - Ann, Steve, Helen, з якими ти будеш спілкуватися англійською, гратися, пізнавати їхню культуру. Разом з ними ти побачиш Трафальгарську площу в Лондоні, відвідаєш Нью-Йорк в Америці, познайомишся з австралійськими святковими традиціями. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й подивитися на світ широко відкритими очима, навчитися розмовляти англійською як мовою міжнародного спілкування.

Good luck!

Хай щастить!Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити