Підручник Англійська мова 7 клас (3-й рік навчання) - Л.І. Морська - Богдан 2015 рік

Юний друже!

Вітаємо тебе із початком нового навчального року — третього у твоїй історії вивчення англійської мови. Сподіваємося, перших два роки були цікавою і захопливою мандрівкою у світ Великобританії, Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії та інших країн, де люди спілкуються однією з найпопулярніших мов світу.

Цього року ти навчишся розповідати англійською мовою про свою домівку, кімнату, дізнаєшся, як діти в англомовних країнах проводять свій вільний час, про те, як вони святкують їхні (та й твої, мабуть, теж) свята, дотримуються традицій свого народу тощо.

Старанно навчаючись упродовж року, ти також зможеш вільно спілкуватися англійською мовою про українську кухню, природу та визначні місця нашої країни.

Працюючи наполегливо, не забувай і про відпочинок. У тебе будуть канікули, упродовж яких ти відвідаєш багато цікавих місць, гратимешся із друзями і, безперечно, дивитимешся фільми. А чому б не спробувати подивитись їх англійською мовою (їх ти зможеш знайти в Інтернеті, у друзів чи у свого вчителя)?! Спробуй!

Тож бажаємо тобі успіхів у навчанні, приємної праці із книжкою, сторінки якої ти гортатимеш упродовж року!

Як кажуть англійці: «May success attend You!»

АвториPersonalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити