Підручник Англійська мова 7 клас для спеціалізованих навчальних закладів з поглибленим вивченням іноземної мови - Л.В. Калініна - Генеза 2015 рік

Любий друже!

Цього року ти продовжиш вивчати англійську мову. Підручник містить сім розділів, кожен з яких - це велика тема, наприклад “Family and Friends” або “Balance Your School Life”. Для того щоб з книжкою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин: Pronunciation Warm-up, Grammar Smart, Word Smart, Time to Read, Conversation Warmup, Time to Listen, Time to Write.

Кожен урок починається з бесіди - Conversation Warm-up. Це допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» в середовище англійської мови, відновити в пам’яті набуті знання.

У тебе з’являться нові друзі, теж семикласники. Це персонажі Ann, Steve, Lucy, Helen та інші, з якими ти будеш спілкуватися англійською, вивчати граматику, поповнювати словниковий запас.

Діти розкажуть тобі про життя школярів у своїх країнах, навчать спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Разом ви поговорите про улюблені кінофільми, відомих спортсменів, побуваєте в популярних театрах ваших країн. Ти зможеш розказати своїм закордонним друзям про столицю України - Київ, ознайомиш їх з визначними місцями міста.

У кінці підручника ти знайдеш довідник (First Aid Kit), тексти для аудіювання (Audioscripts), ключі до тестових завдань (My progress in English), англо-український словник (Vocabulary) та таблицю неправильних дієслів (Irregular Verbs).

Зверни увагу на завдання, які потрібно буде виконати в робочому зошиті. Це допоможе тобі швидше й краще засвоїти матеріал.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників, вміщених у підручнику, ти більше дізнаєшся про англомовні країни. Це допоможе тобі поглибити знання з англійської мови, щоб згодом стати цікавим співрозмовником.

Good luck! Хай щастить! АвториВідвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити