Підручник Англійська мова 9 клас для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови - Л.В. Калініна - Генеза 2017 рік

Любий друже і люба подружко!

Перед тобою підручник з англійської мови. Він містить сім розділів - Units. Кожен з них - це велика тема, наприклад, “Getting to Know Yourself” або ‘“Preparing for the Future”. Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин.

Кожен урок починається з бесіди - Go Ahead!, яка допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» у середовище англійської мови, відновити в пам’яті свої знання.

Виконуючи цікаві завдання у робочому зошиті, ти швидше й краще засвоїш матеріал.

Ти дізнаєшся про життя підлітків у своїх країнах, навчишся спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Ви обговорюватиме улюблені книжки та журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн. Ти покажеш своїм закордонним друзям свою рідну країну - Україну, познайомиш з її визначними місцями.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників ти дізнаєшся більше про англомовні країни. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, а згодом перетворитися на цікавого співрозмовника.

Good luck!

Хай щастить!Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити