Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Підручник Англійська мова 9 клас для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови - Л.В. Калініна - Генеза 2017 рік

Любий друже і люба подружко!

Перед тобою підручник з англійської мови. Він містить сім розділів - Units. Кожен з них - це велика тема, наприклад, “Getting to Know Yourself” або ‘“Preparing for the Future”. Для того, щоб з книгою було зручніше працювати, уроки поділено на декілька частин.

Кожен урок починається з бесіди - Go Ahead!, яка допоможе тобі активно включитися в роботу, «зануритися» у середовище англійської мови, відновити в пам’яті свої знання.

Виконуючи цікаві завдання у робочому зошиті, ти швидше й краще засвоїш матеріал.

Ти дізнаєшся про життя підлітків у своїх країнах, навчишся спілкуватися мовою, яка є для них рідною. Ви обговорюватиме улюблені книжки та журнали, цікаві телепередачі, відомих музикантів, побуваєте в популярних концертних залах ваших країн. Ти покажеш своїм закордонним друзям свою рідну країну - Україну, познайомиш з її визначними місцями.

З уривків творів відомих англійських та американських письменників ти дізнаєшся більше про англомовні країни. Це допоможе тобі не тільки поглибити знання з англійської мови, а й навчитися спілкуватися з однолітками, а згодом перетворитися на цікавого співрозмовника.

Good luck!

Хай щастить!

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.