Підручник Англійська мова 9 клас (5-й рік навчання) - Т. І. Бондар - Методика Паблішинг 2017 рік

Шановні друзі!

Вітаємо вас у новому навчальному році! Бажаємо продовжувати наполегливо вивчати англійську мову. Сподіваємось, що п'ятий рік з підручником "Joy of English" буде надзвичайно цікавим. Ми пропонуємо захоплюючі теми, після вивчення яких ви зможете характеризувати якості особистості та вчинки людей, розповідати про види діяльності, написати власну біографію, пройти співбесіду, проявити лідерські якості, порівняти шкільні системи різних країн, розповідати про захоплення у вільний час та протягом канікул, аргументувати вибір професії, зрозуміти мету волонтерства, надавати загальну інформацію про Канаду, Австралію, Індію, США, Україну та місто де ви проживаєте, ділитися враженнями, вирішувати конфліктні ситуації, давати поради, висловлювати свої почуття, емоції та враження.

Тематика ситуативного спілкування досить широка: я і мої друзі, шкільне життя (улюблений предмет, плани на майбутнє), кіно, література і театр, англомовні країни, подорож по Україні. Ви відчуєте гордість за нашу країну, за її історичне минуле і багате на події сьогодення.

Для найкращого розуміння особливостей роботи з підручником пояснимо складники уроків, що розмішені в колонтитулах.

Check-in нові слова та краєзнавча інформація

Language мовний і мовленнєвий (граматичний) матеріал

Everyday English необхідні фрази для повсякденного спілкування

Get fit! тренувальні вправи

Overheard вправи для слухання

Facts and fiction тексти для читання

Words in action лексичні вправи

Skills in action мої уміння

Free section читацький калейдоскоп

Тгу it out! проектна робота, тестові завдання

Revision вправи для повторення

Кожен розділ містить різножанрові тексти, що розширюють ваш кругозір. Ми віримо, що саме читання допомагає ефективно засвоювати мову. Пам'ятайте, чим більше ви читаєте, тим більший стає ваш словниковий запас, покращується відчуття мови, зростає інтерес до культури народу мови, яку ви вивчаєте.

У розділі Grammar (граматичний довідник) подано необхідний граматичний матеріал у таблицях. Поняття, важливі для розуміння правил, виділені курсивом або жирним шрифтом. Кожне правило проілюстроване прикладом. Правила супроводжуються схемами та малюнками. Розділ доповнено граматичним матеріалом з підручника за 8 клас, який постійно вживається у підручнику 9 класу. Таким чином, ви маєте можливість повторити раніше засвоєний матеріал про Simple present і past, present progressive, present perfect active, degrees of comparison of adjectives та уникнути неправильного вживання граматичних форм.

У кінці підручника запропоновано розділ Vocabulary (поурочний словник). Слова поурочного словника подано з транскрипцією, що допомагає працювати з підручником самостійно. Поурочний словник містить слова в порядку вживання в текстах та завданнях

уроку.

Розділ Dictionary (English-Ukrainian) подає слова в алфавітному порядку.

Щиро бажаємо подальших успіхів у вивчення англійської мови!

Автори / видавництво


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.