ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я 2 КЛАС - О.В. Гнатюк

ЗДОРОВ'Я І ХВОРОБИ


«Здоровому все здорово» - говорить народна мудрість. Коли ти здоровий - ти добре почуваєшся, у тебе гарний сон і апетит, ти з легкістю виконуєш якусь роботу, ти жвавий і веселий.

Здоров’я неможливо купити. Його треба берегти і зміцнювати змалку. Тому загартовуйся, щоденно гуляй на свіжому повітрі, роби зарядку, займайся спортом, дотримуйся розпорядку дня, правил особистої гігієни, правильно харчуйся, будь охайним. Щоб не хворіти, не забувай робити щеплення в поліклініці або в шкільному медичному кабінеті.

Наскільки радіснішим було б наше життя, якби ми не хворіли і почувалися завжди здоровими. Та, на жаль, існує багато різних хвороб. І проявляються вони по-різному. В одних випадках можлива висока температура, в інших - біль у животі, горлі тощо. Якщо людина захворіла - вона слабшає, у неї погане самопочуття, відсутній апетит, немає сил навчатися і працювати.


Поясни прислів’я

Здоровим будеш - усе добудеш.

Відгадай загадку

Чого хочеш - не купиш, а що хочеш продати - не продаси. Що це?

1.   Робота у групах.

Прочитайте про двох хлопчиків - Дмитрика та Олеся. За описом і малюнками дайте відповідь на запитання: «Хто з них дбає про своє здоров’я?» Відповідь обґрунтуйте.

Дмитрик не любить фізкультуру і спорт, мало рухається, цілими днями дивиться телевізор, завжди запізнюється на уроки, погано вчиться. Він вередливий і нечепура.

Олесь кожного ранку робить зарядку, миється під душем, загартовується, займається спортом. Він добре вчиться, завжди привітний і охайний.

2. Розгадай ребуси.

3. Обговори з батьками, як треба діяти, якщо ненароком погіршилося самопочуття: у школі, вдома, на вулиці.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити