ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я 2 КЛАС - О.В. Гнатюк

СМАКИ І ЗАХОПЛЕННЯ


Як відомо, не буває двох однакових людей. У кожного свої погляди на одне й те саме явище, подію, річ. Комусь подобається картина художника і він може довго стояти і милуватися нею. Інший зовсім байдужий до цієї картини. Хтось з великим задоволенням слухає класичну музику, а хтось надає перевагу сучасній. Одна людина любить дивитись вистави в театрі, а інша - ні.

Інколи кажуть, що кожна людина має свій смак. Смак показує, як людина ставиться до чогось красивого: живопису, музики, літератури, скульптури тощо. Людина з гарним смаком любить і цінує прекрасне.

У кожного свої захоплення. Захоплення - це те, чим людина любить займатися. Наприклад, ти захоплюєшся спортом, туризмом, колекціонуванням марок, а твій сусід цілими днями грає в комп’ютерні ігри, потайки від батьків пробує курити сигарети. У вас різні захоплення. Твої заслуговують на схвалення, а сусіда - ні.

Смаки і захоплення людини можуть багато «розповісти» про неї.

Збереженню та зміцненню здоров’я сприяють фізична праця, заняття фізкультурою, загартовування, прогулянки на свіжому повітрі.

Захоплення сигаретами, алкогольними напоями, тривале сидіння перед телевізором і комп’ютером згубно впливають на здоров’я.

1. Розкажи про:

• свої захоплення;

• захоплення твого друга;

• захоплення твоїх однокласників.

2. Які захоплення сприяють зміцненню здоров’я, а які навпаки - шкодять йому?

3. Розпитай у батьків:

• чим вони захоплювалися в дитинстві;

• які в них захоплення тепер.

Практична робота

1. Підготуй презентацію на тему «Моє захоплення».

2. Разом з однокласниками зробіть плакат «Захоплення учнів нашого класу».


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити