ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я 2 КЛАС - О.В. Гнатюк

НАВЧАННЯ І ВІДПОЧИНОК


З першого дня перебування у школі в тебе з’явилася важлива справа - навчання. На уроках ти дізнаєшся про щось нове, цікаве й корисне. Вдома виконуєш домашні завдання.

Щоб навчання було успішним і ти менше стомлювався, слід уміти чергувати навчання з відпочинком. У школі наполегливо працюй на уроці, уважно слухай учителя. Відпочивай від занять під час фізкультхвилинок і на перерві.

Удома старанно виконуй домашні завдання. Не забудь у своєму розпорядку дня виділити на це потрібний час.

Домашні завдання завжди готуй в один і той самий час. Не роби уроки одразу після повернення зі школи. Спочатку відпочинь. А вже потім - до справи.

Перш ніж взятися за домашнє завдання, підготуй усе необхідне: щоденник, зошити, підручники, ручку, олівець, гумку тощо. Зайві речі прибери зі столу, щоб не заважали.

Виконуючи завдання, не поспішай і не відволікайся. Через деякий час - відпочинь, зроби фізичні вправи.

Після виконання домашнього завдання збери портфель. Усі речі поскладай на свої місця. Завжди підтримуй чистоту і порядок на своєму робочому місці. Це збереже твій час і здоров’я.

Закінчив з уроками - можеш відпочити. Але відпочинок - це не безділля. Він має бути цікавим і корисним. Не лінуйся, не сиди цілими днями біля комп’ютера або телевізора, не грайся мобільним телефоном. Це шкідливо для здоров’я!


Можеш пограти в улюблені ігри, допомогти батькам по господарству, зайнятися іншими справами.

Пам’ятай: після навчання найкращим буде активний відпочинок.

1.   Розкажи про своє дозвілля.

• Чим займаєшся?

• Як любиш відпочивати?

2. Розкажи про свій відпочинок у вихідні дні.

3. Робота у групах.

Поміркуйте і обговоріть, яке дозвілля може бути шкідливим для здоров’я.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити