ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я 6 КЛАС

ПІСЛЯМОВА


Ось і закінчився навчальний рік. Сподіваємося, тобі сподобались уроки, на яких ти разом з друзями здобував нові знання і відпрацьовував навички, важливі для твого життя і здоров'я. Деякі з цих навичок є особливо цінними. Недаремно їх називають життєвими навичками. Створи свій діамант життєвих навичок і продовжуй розвивати їх не лише на уроках, а й у повсякденному житті.

 1. На окремих картках запиши життєві навички, яким ви приділяли найбільше уваги протягом року (мал. 80).

 2. Розклади їх у формі діаманта. На вершині — картка, де записано найважливіші, на твою думку, навички. Внизу — картка з найменш важливими навичками. Решту карток розклади посередині — ближче до того чи того краю.

Мал. 80

Попереду в тебе чудовий час — літні канікули, під час яких ти маєш важливе завдання — добре відпочити. Пам'ятай, що дозвілля — це не розкіш, а необхідна частина твого життя. Воно допомагає оцінити здобутки і стосунки з людьми, робить життя збалансованим і різноманітним. Ознайомся з перевагами різних видів відпочинку і обирай ті, що тобі до вподоби.


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити