ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я 6 КЛАС

ДОДАТКИ

 

ДОДАТОК 2 КОМПЛЕКС ВПРАВ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ПІДРОСТИ

1. Вправи з розминки, що зміцнюють поставу: махи та обертання руками і ногами в суглобах, ривки руками вгору назад, у боки назад, нахили вперед (спина пряма).
2. Енергійна ходьба з розмашистими рухами рук.
3. Біг дрібними кроками з одночасним обертанням вперед зігнутими руками (кулаки притиснуті до плечей); швидкісний біг і біг стрибками (дистанція 25-50 м залежно від підготовленості. Зробіть 4-6 пробіжок, відпочиваючи і відновлюючи дихання після кожної); біг із гірки.
4. Потягування - руками тягніться вгору; потім у сторони, одночасно піднімаючись на носки (по 6-8 разів із паузами на відпочинок).
5. Вправи на перекладинах і кільцях:
а) виси (від 20 с до хвилини); виси з поворотами корпуса праворуч-ліворуч (ноги разом); розхитування вперед-назад, у сторони, колові (за і проти годинникової стрілки);
б) підтягування (дівчатка можуть виконувати цю вправу, не відриваючи ніг від підлоги);
в) підтягування зі стрибками: присядьте (спина пряма), підстрибніть угору, схопіться за перекладину, використовуючи енергію стрибка, підтягніться.
6. Стрибки:
а) у висоту - щоразу намагайтеся підстрибнути ще вище або дотягнутися до якогось предмета чи позначки, розташованих над вами;
б) вниз - зістрибуйте з невеликих підвищень, під час приземлення пружно згинайте ноги;
в) стрибки з положення сидячи навпочіпки.
Навантаження збільшуйте поступово. Наприкінці занять цими вправами ви повинні не валитися з ніг, а відчувати приємну легку втому.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити