Сходинки до інформатики 2 клас - О.В. Коршунова

КОМП'ЮТЕРИ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ


1. Перша зустріч


Добрий день! Нагадую, мене звуть Комп’юшко. Я буду твоїм помічником під час вивчення нового шкільного предмета - інформатики. Назва цього навчального предмета дуже схожа з іншим словом - інформація. А що ж означає слово інформація?

Щоб пояснити його значення, я хочу розповісти тобі одну цікаву пригоду.

Таким чином, ця пригода двох друзів показала нам, як люди, тварини та технічні пристрої отримують різні повідомлення з навколишнього світу, обмінюються між собою відомостями та зберігають отримані знання. Тобто отримують, зберігають, опрацьовують і передають інформацію.

Отже, на уроках інформатики ми будемо вивчати різні способи отримання, зберігання, опрацювання та передавання інформації.

Сьогодні інформації у світі дуже багато. Людині самостійно не впоратися з її обсягами, і найвправнішим помічником для неї у цій справі є комп’ютер. Сучасний комп’ютер може зберігати великі обсяги інформації, швидко її опрацьовувати, миттєво передавати на будь-які відстані та багато іншого.

Пам’ятай!

Комп’ютер - це складний пристрій, і в роботі з ним потрібно дотримуватися певних правил поведінки.


Будь охайним, уважним, допитливим та дисциплінованим, і ми обов’язково станемо найкращими друзями!

1. Опиши правильну поведінку учня в комп’ютерному класі.

2. Обери основне слово для предмета інформатика: а) комп’ютер; б) інформація; в) безпека. Поясни свій вибір.

3. Запитай у тата і мами, чи використовують вони у своїй роботі комп’ютер і як він їм допомагає.Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити