Сходинки до інформатики 2 клас - О.В. Коршунова

ОСНОВНІ СКЛАДОВІ КОМП’ЮТЕРА. ПОЧАТКОВІ НАВИЧКИ РОБОТИ З КОМП’ЮТЕРОМ


11. Цікаві випробування


У цьому параграфі потрібно допомогти Данилку врятувати його друга Комп’юшка.

Сьогодні вранці Данилко отримав цікавий лист від Комп’юшка.

Любий Данилку!

Мене схопив страшний комп’ютерний вірус і зачаклував. Для мого визволення потрібно відкрити три чарівні замки та виконати завдання.

Я сподіваюся на твою кмітливість і на твої знання!

Твій друг Комп’юшко.

Сам я не впораюся. Допоможіть мені, будь ласка!!!

Ой, якесь вікно закрило весь екран монітора. Як мені побачити чарівні замки ? Нагадайте, які дії потрібно виконати, щоб прибрати зображення вікна з монітора.


Для того щоб можна було відкрити кожний замок, їх потрібно розташувати в порядку зростання номерів. Як це зробити? Як можна переміщувати значки на екрані монітора? Опишіть необхідні дії.


Подвійним клацанням я розкрив перший замок, і на екрані з’явилися літери. Складіть із цих літер слово і поясніть, що воно означає.


Після розкриття другого замка на екрані з’явилося вікно із завданням, але дуже маленьких розмірів. Я не можу роздивитися завдання. Нагадайте, яку кнопку потрібно натиснути для розгортання вікна на весь екран монітора.


За завданням другого замка треба в тексті на екрані знайти всі помилки і описати дії, що потрібно виконати для їх виправлення.


А ось завдання третього замка.

Знайдіть відмінності між текстами, що відтворені на двох моніторах. Опишіть, як можна додати пропущені символи до тексту, що розташований ліворуч.


Для того щоб роздрукувати чарівне слово, яке визволить Комп’юшка, потрібно під’єднати пристрій для друкування текстів до системного блока. Допоможіть мені! Знайдіть необхідний дріт і нагадайте назву цього пристрою.


Мене врятовано! Дякую всім, хто допоміг!

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити