Сходинки до інформатики 2 клас - О.В. Коршунова

КОМП’ЮТЕРНА ПІДТРИМКА ВИВЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

 

30. Комп’ютер у ролі вчителя

 

Ти вже цілий рік вивчаєш інформатику і добре знаєш, що комп’ютер допомагає людині в багатьох справах.

Навчання - це теж дуже важлива й не проста справа. Комп’ютер і тут стає в пригоді.

Так, я знаю. За допомогою комп’ютера можна вивчати математику, українську, англійську мови та інші шкільні предмети.

Різноманітні комп’ютерні навчальні програми розкажуть тобі нові відомості, запропонують виконати завдання, перевірять твої знання. Але для того, щоб ними скористатися, потрібно знати деякі загальні правила, що існують у багатьох навчальних програмах.

А які це правила?

Перш за все, запустивши програму, потрібно зареєструватися, тобто додати нового користувача і записати своє ім’я.

 

Я знаю, що реєстрація потрібна для того, щоб відрізнити досягнення різних учнів, оскільки із цією програмою можуть працювати декілька учнів.

Потім потрібно вивчити правила роботи із цією програмою. Для цього в програмах розроблено підказки. Включити таку підказку можна, натиснувши в програмі кнопку зі знаком питання.

У різних програмах ця кнопка виглядає по-різному. Ось кілька прикладів таких кнопок і підказок до них.

 

І найголовніше! Для самостійного навчання потрібно обов’язково бути наполегливим і дисциплінованим. Уміння навчатися самостійно є дуже важливим для сучасної людини!

Успіхів тобі в цій нелегкій справі!


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.