Сходинки до інформатики 2 клас - О.В. Коршунова

КОМП’ЮТЕРНА ПІДТРИМКА ВИВЧЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

 

31. Пригадай, що вже знаєш

 

Ось уже й добігає кінця твій другий навчальний рік у школі. У цьому році ти познайомився з новим шкільним предметом інформатика.

А чи зможеш ти розповісти своїм молодшим друзям, чого ж навчає цей шкільний предмет?

Звичайно!

Шкільний предмет інформатика навчає здійснювати різноманітні інформаційні процеси за допомогою комп’ютера та й без нього також.

Інформаційні процеси? Молодші друзі не зможуть зрозуміти одразу таке складне поняття!

Тоді я покажу їм малюнки з інформаційними процесами. Наприклад, ось такі.

Отримання

Зберігання

Опрацювання

Передавання

Так, усе правильно. І здійснювати інформаційні процеси людині допомагає комп’ютер з його різноманітними комп’ютерними програмами.

За цей навчальний рік я навчився вмикати та вимикати комп’ютер, відкривати комп’ютерні програми, вводити текст за допомогою клавіатури і навіть малювати за допомогою комп’ютерних інструментів.

Зараз я тебе перевірю! Роздивись уважно подані нижче зображення і визнач, що показано на кожному з них.

Назвіть по черзі клавіші, призначення яких ви вивчили на уроках інформатики.

 

А чи зможеш ти самостійно скласти алгоритм для виправлення помилки? Але спочатку знайди цю помилку на екрані монітора, що зображений нижче, а потім склади алгоритм.

 

Комп’юшку, я приготував тобі подарунок. Ось малюнок, який я намалював у графічному редакторі PaintЯкщо уважно роздивитися цей малюнок, то можна назвати інструменти, що я використовував.

Цікаво, а чи зможуть інші учні назвати ці інструменти, а також намальовані об’єкти та їхні властивості?

 

Данилку, ти був старанним учнем цілий рік, і попереду в тебе відпочинок, річка, сонце, літні табори, цікаві розваги та нові друзі. Я з нетерпінням чекатиму наступного навчального року, оскільки в нас із тобою попереду ще багато цікавих історій і пригод.

Але й ти не забувай про мене. Звертай увагу, де ще використовують комп’ютер, які дії він полегшує виконувати людині, повторюй вивчене за цей рік.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.