Зошит "Сходинки до інформатики 2 клас" - до підручника О.В. Коршунова - 2012 рік

АЛГОРИТМИ ТА ВИКОНАВЦІ

 

21. ОЗИРНЕМОСЯ НАВКОЛО

 

1

Склади алгоритм до кожного малюнка.

2

Намалюй алгоритм, за яким можна створити малюнок квітки.

3

Намалюй за поданим алгоритмом метелика.

 

4

Склади алгоритм, який допоможе виконавцю розкласти фрукти на полиці за зростанням ваги, якщо груша важча, ніж яблуко, а яблуко важче за персик.

5

Запиши алгоритм, використовуючи скорчений запис. Наприклад: «Я у № 4» означає «покласти яблуко в комірку № 4».

1.

2.

 

3.

 

4.

5.

5

Склади алгоритм виходу з лабіринту.

Пригадай: для складання алгоритму використовуються умовні позначки: ← →↑↓ - вказують напрямок руху, а цифри за стрілкою - кількість клітинок.

Наприклад: запис → 2 ↓3 означає, що виконавцю потрібно пройти праворуч дві клітинки, а потім вниз три клітинки.

Відповідь:

6

До гаманця Буратіно потрапила одна фальшива* монета. Буратіно одразу склав алгоритм, за яким можна визначити, яка монета фальшива (вона важча за інші). Домалюй і розфарбуй монети в зображенні алгоритму. Назви всі дії алгоритму.

Дія 1 Дія 2

Дія 3 Дія 4

*Фальшива — несправжня.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.