Зошит "Сходинки до інформатики 2 клас" - до підручника О.В. Коршунова - 2012 рік

ОСНОВНІ СКЛАДОВІ КОМП’ЮТЕРА. ПОЧАТКОВІ НАВИЧКИ РОБОТИ З КОМП’ЮТЕРОМ

 

9. ОЗНАЙОМСЯ, КЛАВІАТУРА

 

1

Обведи на клавіатурі клавіші, які потрібно натиснути для зміни мови введення.

2

Встанови відповідність між позначкою та її значенням.

3

Розглянь зображення на екрані монітора. Напиши на екрані літеру, яка з’явиться після натиснення клавіші 

 

4

Данилко грав у комп’ютерну гру «Лабіринт» і виграв. На малюнку зображено етапи гри. Обведи ті клавіші, які натискав Данилко для керування героєм.

 

 

5

Вкажи, яке розташування символів буде на екрані монітора після послідовного виконання дій (відлік від початкового положення курсора).

Зверни увагу! Текстовий курсор вказує місце для кожного символа, після написання літери він зміщується на наступну позицію (на малюнку це наступна клітинка).

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.