Сходинки до інформатики 3 клас

РОБОТА З ПРЕЗЕНТАЦІЯМИ

 

§ 23. Створення фотоальбому

 

Данилку, а чи знаєш ти, що сьогодні фотоальбоми бувають не тільки паперові, а й електронні, їх можна показувати на великому екрані широкому загалу людей? Сьогодні я навчу тебе створювати такі фотоальбоми за допомогою програми Microsoft Office PowerPoint.

 Чудово! Якщо я навчуся створювати електронні фотоальбоми, то зможу принести до свого класу презентацію і показати свої фотокартки. Також можна створити електронний фотоальбом про життя класу і продемонструвати на батьківських зборах.

Навчи мене, будь ласка.

Алгоритм створення фотоальбому

1. Обери на Стрічці вкладку Вставка.

2. Натисни кнопку Фотоальбом  з групи Малюнки.

3. Натисни у вікні Фотоальбом кнопку Файл або диск.

4. Обери у вікні Додавання нових малюнків місце збереження файлів з фотокартками та виділи потрібний файл.

5. Натисни кнопку Вставити.

6. Повтори пункти 3-5 для включення до фотоальбому бажаної кількості зображень.

7. Натисни кнопку Створити.

8. Оформи титульний слайд.

Приклад створеного фотоальбому

Висновки

Презентація - означає демонстрування чогось. У сучасному світі з появою таких технічних пристроїв, як комп’ютер і проектор, для проведення різних демонстраційних заходів широко стали застосовувати електронні презентації. Вони можуть бути передбачені для самостійного перегляду або як доповнення до виступу.

Одна з найпоширеніших комп’ютерних програм для створення електронних презентацій - це Microsoft Office PowerPoint. Якщо вона встановлена на комп’ютер, то її можна відкрити за допомогою Головного меню.

Основним об’єктом презентації є слайд. Слайд - це окрема екранна сторінка, що може містити різні об’єкти презентації (текст, відео, звук, малюнок та інше).

Під час роботи з презентаціями можна використовувати два основних режими: звичайний, у якому відбувається створення, редагування та форматування презентацій, і режим показу презентації, у якому відбувається її перегляд. Для переходу в режим показу потрібно натиснути клавішу F5, а для повернення в звичайний режим - Esc.

Після запуску програми Microsoft Office PowerPoint на

екрані можна побачити автоматично створений слайд, який має два об’єкти Напис. Такий слайд називають титульним. Для додавання нового слайда використовують кнопку Створити слайд.

Над об’єктами слайда можна виконувати операції редагування та форматування. Редагуванням називають процес внесення змін до змісту, а процес змінення значень властивостей об’єктів називають форматуванням.

Виконуючи форматування текстових символів, можна змінювати їх колір, розмір, накреслення, шрифт. Здійснюючи редагування слайдів, можна змінювати їх вміст, порядок слідування, додавати та вилучати слайди.

Етапи створення презентації:

1.  Визначення мети презентації.

2.  Складання змісту презентації.

3.  Складання текстів для розміщення на слайдах.

4. Вибір ілюстрацій, що надають найповнішу інформацію про об’єкт розповіді.

5.  Введення даних у презентацію.

6.  Оформлення презентації.

7. Перегляд готової презентації і виправлення недоліків, якщо вони є.

8.  Збереження презентації.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.