Інформатика 4 клас - О.В. Коршунова - 2015 рік

ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР


§ 13. Інструменти графічного редактора OOo4KidsDraw


Данилку, сьогодні ми детальніше поговоримо про інструменти графічного редактора OOo4Kids Draw та способи їх використання. Спочатку розглянь усі інструменти та їх назви. Детальніше ми ознайомимося тільки з тими, що використовуються найчастіше.


 Більшість назв пояснює призначення інструмента. Наприклад, інструмент «Лінія» зображує лінію, а інструмент «Лінія зі стрілкою на кінці» - лінію зі стрілкою на кінці. Якщо з правого боку від інструмента є трикутник  - це означає, що це - група (список) інструментів і, натиснувши на нього, список можна розкрити:


 Так, більшість інструментів я вже встиг випробувати, і в мене виникло питання, а якщо мені потрібно розвернути фігуру, як це зробити?

команда «Обернути»  яка вмикає режим; у якому можна повертати фігуру на будь-який кут, а команда  до зволяє дзеркально відобразити малюнок.

Приклади різних віддзеркалювань об’єкта

 Чудово! Я навчився віддзеркалювати та обертати фігури і вирішив пограти зі своїми однокласниками у гру «Задзеркалля». Приєднуйся до нас!

Для гри «Задзеркалля» потрібно створити малюнок з різних фігур, потім скопіювати їх (для виділення групи графічних об’єктів їх потрібно обвести вказівником миші, затиснувши ліву клавішу) та віддзеркалити. Декілька об’єктів, що потрібно буде знайти у грі, віддзеркалити знову. Запропонуй пограти у цю гру батькам і друзям.

Завдання 1.

Данилко намалював один трикутник і скопіював його декілька разів. Одну копію дзеркально відобразив, а інші - розвернув на різні кути. Визнач номер трикутника, який було дзеркально відображено.

А)                                       Б)

Завдання 2.

Данилко створив малюнок і дзеркально відобразив усі графічні об’єкти на ньому, окрім трьох. Знайди їх.

 


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити