Інформатика 4 клас - О.В. Коршунова - 2015 рік

ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР


§ 15. Створюємо написи на малюнках


Комп’юшку, я вчора намалював такі гарні орнаменти і хотів би їх використати для створення листівки, але я ще не вмію додавати написи до малюнка.

Це не складно, зараз я тобі покажу, як це робиться.

У середовищі графічного редактора OOo4Kids Draw текстові написи можна вводити всередину будь-якого графічного об’єкта. Для цього достатньо подвійним клацанням лівої клавіші миші встановити курсор і ввести текстові дані. Форматування тексту здійснюється саме так, як і в текстовому редакторі, панель інструментів форматування відкривається після натиснення на кнопку  що знаходиться на панелі інструментів.

Можна створювати написи з різними графічними ефектами. Наприклад:


Щоб створити такі написи, потрібно натисканням на кнопку  «Галерея текстових ефектів» відкрити відповідне ВІКНО і обрати стиль напису.


Щоб змінити стандартний текст Fontwork на бажаний, потрібно виділити напис і за допомогою клавіш Backspace або Delete вилучити «зайві» літери та ввести потрібні.

Це зовсім не складно! Пропоную всім створити листівку за зразком і обов’язково зберегти її, використавши пункт меню «Файл» - команда «Зберегти».

Завдання для практичного виконання


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити