Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Інформатика 4 клас - Г.В. Ломаковська - 2015 рік

РОЗДІЛ 1 ОПЕРАЦІЇ НАД ПАПКАМИ І ФАЙЛАМИ

 

 

3. КОПІЮВАННЯ ПАПОК І ФАЙЛІВ

 

Якщо ви створили презентацію для уроку української мови і хочете показати її вчителю, то потрібно спочатку переписати файл із цією презентацією з комп’ютера на носій, наприклад, на флеш-накопичувач. При цьому на носії створюється такий самий файл. У цьому разі говорять, що на носії створюється копія відповідного файла з комп’ютера. Така операція з файлом називається копіюванням.

Потім у школі потрібно скопіювати цей файл із флеш-накопичувача на комп’ютер учителя. Далі можна демонструвати презентацію на уроці.

Копіювати можна не тільки окремі файли, а й папки файлами. Наприклад, якщо товариш хоче поділитися новою комп’ютерною грою, яку йому подарували, то потрібно скопіювати з диска папку з файлами цієї гри на твій комп’ютер.

Копіювання об’єкта — це створення його копії.

Алгоритм копіювання об’єкта

1. Відкрий папку, в якій міститься об’єкт копіювання — папка або файл.

2. Установи вказівник на значку цього об’єкта, відкрий контекстне меню та вибери команду Копіювати.

3.  Відкрий папку, до якої копіюємо вибраний об’єкт.

4. Установи вказівник у вільному місці вікна, відкрий контекстне меню та вибери команду Вставити.

Працюємо за комп’ютером

1. Переглянь вміст папки, яку тобі вкаже вчитель.

2. Відкрий папку Відпочинок.

3. Скопіюй у папку Світлини файли з папки, яку тобі вкаже вчитель.

 Якщо ти хочеш побачити вміст попередньої папки, підведи вказівник до кнопки у верхній частині вікна і клацни ліву кнопку миші.

4. Переглянь вміст носія, який тобі вкаже вчитель. Запиши в зошит ім’я цього носія і кількість об’єктів у вікні, що відкрилося.

Щоб переглянути вміст носія, підведи вказівник до значка цього носія і двічі клацни ліву кнопку миші.

5. Створи папку Захоплення на носії, який тобі вкаже вчитель.

Для того щоб створити нову папку, встанови вказівник у вільному місці вікна, відкрий контекстне меню та вибери послідовно команди Створити —> Папку.

6. Скопіюй у папку Захоплення папку Світлини.

7. Закрий усі відкриті вікна.

Запитання і завдання

1.  Що означає — скопіювати папку або файл?

2.  Опиши алгоритм копіювання папок і файлів.

 

Порахуй кількість папок та файлів на малюнку зліва. Порахуй кількість папок і файлів на малюнку справа. Назви імена файлів, які копіювалися, та опиши їх вміст.

ДЛЯ КМІТЛИВИХ

1. Надень народження до Ганнусі завітали гості. Олесь прийшов раніше за Мудрунчика. Петрик — пізніше від Елзіка. Мудрунчик — раніше, ніж Елзік. А дідусь — пізніше від Петрика. Хто прийшов раніше за всіх? Хто був останнім?

2. Надворі гралося п’ятеро дітей. Коли двоє хлопчиків пішли додому, серед дітей, що залишилися, стало більше дівчаток. Скільки спочатку було хлопчиків і скільки дівчаток?

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.