Інформатика 6 клас

Розділ 4 Текстовий процесор

 

25. Практична робота 8.

 

Вставляємо графічні об’єкти в текстовий документ

ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

 

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

Під час виконання практичних завдань пам'ятай про правила безпеки життєдіяльності при роботі за комп'ютером!

Завдання

Бали

Завдання 4. Фрукти та овочі

Виконай обтинання малюнка та зміни значення вказаних параметрів

форматування

 

1

Відкрий папку Практичні роботи твоєї структури папок. Створи в ній вкладену папку Практична робота № 8. Завантаж.

 

 

текстовий процесор Міcrosoft Word.

 

Працюємо в проекті

Якщо ти мрієш у майбутньому працювати у видавництві, бути дизайнером чи тебе цікавить все, що пов'язане із народними прикметами та фольклором, то візьми участь у колективному проекті «Народний календар».

Обери один із дванадцяти місяців, знайди однодумців та створіте разом календар для оформлення класного куточка На сторінці розмістіть відомості про різні назви місяця року та їх походження, народні прикмети, пов'язані з цим місяцем. Прикрасьте сторінку календаря зображеннями та заголовками. Об'єднайте створені сторінки в єдиний календар. Спробуйте разом попрацювати над одним творчим завданням!


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.