Інформатика 7 клас - Казанцева О.П. - Богдан 2015 рік

Розділ 2 Моделювання

§ 6. Карти розуму (ментальні карти)

6.2. РЕДАКТОРИ КАРТ РОЗУМУ

Існує різноманітне програмне забезпечення для створення та редагування карт розуму. Є програмне забезпечення, яке користувач мав встановити на комп’ютер, а також є редактори, в яких карти можна створити в режимі он-лайн. Так, досить поширеним програмним забезпеченням. призначеним для створення карт розуму, є:

• Edraw Мах — мав інтерфейс, аналогічний MS Office 2007:

• FreeMind — мав інтуїтивний інтерфейс, містить багато варіантів дизайну графічних елементів;

• РеrsоnаlВrаin — дозволяє прикріплювати файли, папки та посилання;

• XMind — має тісний зв’язок я аналогічним он-лайн сервісом.

Назвемо найпоширеніші програмні засоби для роботи в режимі он-лайн.

• Виbbl.us — безкоштовна он-лайн програма із зручною навігацією. Ідеально підходить для проведення мозкового штурму. Недолік — неможливо додати зображення.

• MindMeister — сервіс, що дозволяє здійснювати імпорт карт з FreeMind;

• Mind42 — можливість одночасної роботи над картою кількох користувачів, інтегровано пошук зображень за картинками Google, Yahoo, Flickr.

• Mindomo — можна створювати і редагувати ментальні карти, а також ділитися ними.

Підтримує імпорт карт в інші формати.

Дізнатися більше про редактор карт розуму Edraw Мах ви зможете на диску.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.