Інформатика 7 клас - Казанцева О.П. - Богдан 2015 рік

Розділ 1 Електронне листування

§ 2. Створення електронної скриньки в безкоштовній поштовій службі

2.1. БЕЗКОШТОВНІ ПОШТОВІ СЛУЖБИ

На ранніх етапах існування електронної пошти її послугами могли користуватися лише працівники установ і організацій, що мали вчасні поштові сервери. З часом з’явилися безкоштовні поштові сервери, доступ до яких можна було здійснювати через веб-інтерфейс з допомогою браузера. Це сприяло тому, що електронна пошта стала доступною практично для всіх.

Сьогодні створити поштову скриньку можна на багатьох українських веб-порталах, зокрема, на Ukr.net (http://www.ukr.net/), Мета (http://www.meta.ua/). Україна онлайн (http://www.online.ua/). I.UA(http://www.mail.i.ua/).

Серед закордонних поштових служб слід відмітити насамперед Gmail (http://gmail.com/) та Outlook.com (http://outlook.com/). Вони пропонують власникам поштових скриньок не лише електронну пошту, а й онлайнові чати, дисковий простір в онлайні, а також онлайнові прикладні програми (текстовий редактор, електронні таблиці тощо).


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити