Інформатика 7 клас - Казанцева О.П. - Богдан 2015 рік

Розділ 4 Табличний процесор

§ 18. Створення діаграм

18.3. ФОРМАТУВАННЯ ДІАГРАМ

Для швидкої зміни макета діаграми потрібно у вкладці Конструктор обрати Макет діаграми та встановити бажаний зразок.

Оберемо, наприклад, такий:  Після чого діаграма набуде вигляду, як на рис. 4.54.

Рис. 4.54

Спробуйте поекспериментувати і з іншими макетами діаграм. Цеп інструмент в Excel призначений для того, щоб можна було до діаграми застосувати наявний вже макет найбільш уживаних виглядів діаграм і не витрачати кожного разу час на налаштування діаграми.

Налаштування усіх елементів діаграми можна зробити також окремо, скориставшись вкладкою Макет, і по черзі виконати налаштування на таких панелях, як Підписи, Осі, Тло.

Рис. 4.55

-Дізнатися більше про міні-діаграми ви зможете на диску.

Форматуючи діаграми, не слід забувати про зовнішній вигляд діаграм.

Один із найпростіших способів: у вкладці Конструктор у вікні Стилі діаграм (рис. 4.56) встановіть потрібний стиль і діаграма відразу змінить свій зовнішній вигляд.

Рис. 4.56

Проте це не єдиний спосіб. Більше можливостей форматування містить вкладка Формат. Тут є можливість більш детальної зміни стилів фігур, параметрів шрифтів тощо.

Щоб замінити фон області побудови діаграми, потрібно виконати такий алгоритм:

1.  Виділіть область побудови діаграми.

2.  У вкладці Формат оберіть команду Стиль фігур.

    3. Оберіть один із пропонованих шаблонів або скористайтеся командами: Заливка фігури. Контур фігури. Ефекти для фігур.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.