Інформатика 7 клас - Казанцева О.П. - Богдан 2015 рік

Розділ 1 Електронне листування

§ 2. Створення електронної скриньки в безкоштовній поштовій службі

2.3. ВЕБ-ІНТЕРФЕЙС ДЛЯ РОБОТИ З ПОШТОЮ

Веб-сторінки для роботи з поштою в усіх системах подібні. Зліва на сторінці (рис. 1.10) зазвичай розміщено посилання на папки Вхідні, Чернетки, Відправлені (Надіслані), Видалені (Кошик), де зберігаються електронні листи, які надійшли, а також незавершені, відправлені та видалені листи. Якщо клацнути посилання на якусь папку, на екрані відобразиться перелік повідомлень, що в ній містяться.

Рис. 1.10. Веб-сторінка для роботи з поштою служби Ukr.net (папка Вхідні;

Зліва біля кожного повідомлення є прапорці. Встановлюючи їх, можна вибрати одне або кілька повідомлень, а потім, скориставшись кнопками Переслати, Видалити, В спам!, виконати з повідомленнями певні дії.

У верхній частині веб-сторінки розташовано поле пошуку з кнопкою Шукати, посилання на онлайновой диск eDisk, Налаштування (Налаштувати) та Вихід, призначення яких відповідав їхній назві.

Зазначимо, що на загальнодоступних комп'ютерах (зокрема, на шкільних) для закінчення роботи з веб-поштою слід вибирати посилання Вихід (Вийти), а не просто закривати вікно браузера, оскільки подія закриттябраузера не означав вихід з вашого облікового запису електронної пошти. Щоб розпочати новий сеанс, треба зайти на головну сторінку служби (в нашому прикладі Ukr.net), у поля Логін та Пароль увести потрібні дані та клацнути кнопку Увійти (Вхід) (рис. 1.11).

Рис. 1.11. Панель входу до електронної скриньки поштової служби Ukr.net


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити