Інформатика 7 клас - Казанцева О.П. - Богдан 2015 рік

Розділ 1 Електронне листування

§ 2. Створення електронної скриньки в безкоштовній поштовій службі

2.3. ВЕБ-ІНТЕРФЕЙС ДЛЯ РОБОТИ З ПОШТОЮ

Веб-сторінки для роботи з поштою в усіх системах подібні. Зліва на сторінці (рис. 1.10) зазвичай розміщено посилання на папки Вхідні, Чернетки, Відправлені (Надіслані), Видалені (Кошик), де зберігаються електронні листи, які надійшли, а також незавершені, відправлені та видалені листи. Якщо клацнути посилання на якусь папку, на екрані відобразиться перелік повідомлень, що в ній містяться.

Рис. 1.10. Веб-сторінка для роботи з поштою служби Ukr.net (папка Вхідні;

Зліва біля кожного повідомлення є прапорці. Встановлюючи їх, можна вибрати одне або кілька повідомлень, а потім, скориставшись кнопками Переслати, Видалити, В спам!, виконати з повідомленнями певні дії.

У верхній частині веб-сторінки розташовано поле пошуку з кнопкою Шукати, посилання на онлайновой диск eDisk, Налаштування (Налаштувати) та Вихід, призначення яких відповідав їхній назві.

Зазначимо, що на загальнодоступних комп'ютерах (зокрема, на шкільних) для закінчення роботи з веб-поштою слід вибирати посилання Вихід (Вийти), а не просто закривати вікно браузера, оскільки подія закриттябраузера не означав вихід з вашого облікового запису електронної пошти. Щоб розпочати новий сеанс, треба зайти на головну сторінку служби (в нашому прикладі Ukr.net), у поля Логін та Пароль увести потрібні дані та клацнути кнопку Увійти (Вхід) (рис. 1.11).

Рис. 1.11. Панель входу до електронної скриньки поштової служби Ukr.net

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити