Інформатика 7 клас - Казанцева О.П. - Богдан 2015 рік

Розділ 1 Електронне листування

§ 2. Створення електронної скриньки в безкоштовній поштовій службі

2.4. НАДСИЛАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ І ФАЙЛІВ

Щоб надіслати кому-небудь листа, треба виконати такі дії.

1. Створити новий електронний лист, клацнувши посилання Написати листа на сторінці для роботи з поштою. Після цього відкриється сторінка, подібна до наведеної на рис. 1.12.

2. У вікні для набору тексту листа ввести текст.

3. У поле Кому ввести адресу одержувача (тут можна ввести кілька адрес через кому).

4. Відкрити поля Копія і Прихована копія і ввести в них адреси одержувачів звичайної та прихованої копій листа, якщо це потрібно.

5. У поле Тема записати тему повідомлення.

6. Якщо до повідомлення потрібно докласти файли, клацнути посилання Файл (Приєднати файли, Вкласти файл тощо) і вибрати файли у вікні, що відкриються.

7. Для надсилання листа клацнути кнопку Відправити (Надіслати). Копію листа буде збережено в папці Відправлені.

Рис. 1.12. Ве6-сторінка створення нового листа в службі Ukr.net

Незавершений лист можна зберегти в папці Чернетки, клацнувши кнопку Зберегти (Зберегти чернетку тощо).

Електронною поштою можна пересилати файли будь-яких форматів, проте низка поштових служб (зокрема, Gmail) з міркувань безпеки не приймає файли з розширенням імені .ехе, оскільки саме такі файли схильні до ураження вірусами. Окрім того, в поштовій службі може бути встановлене обмеження на обсяг вкладень як для листів, що відправляються, так і для листів, що надходять. Це слід враховувати під час пересилання файлів електронною поштою.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.