Підручник Алгебра 9 клас - В. Кравчук - Підручники і посібники 2017 рік

ЮНІ ДРУЗІ!

Ви продовжуєте вивчення однієї з основних математичних дисциплін — алгебри. Сподіваємося, що підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе не загубитися в лабіринтах цієї важливої науки.

Кілька слів про особливості підручника. Він складається з трьох параграфів, які поділено на окремі пункти.

Кожний пункт розпочинається викладом теоретичного матеріалу. Деякі з них містять додатковий матеріал під рубрикою «Для тих, хто хоче знати більше».

Для тих, хто хоче знати більше

Далі йде рубрика «Приклади розв’язання вправ».

Це підказка. Вона допоможе вам ознайомитися з основними видами вправ, способами їх розв’язування та навчить правильно записувати розв’язання. Початок та закінчення розв’язання кожної вправи позначено кружечком «•».

У кожному пункті систему вправ поділено на три рівні складності.

Рівень А

Рівень Б

Рівень В

Спочатку варто розв’язувати усні вправи і простіші задачі (рівень А), а потім перейти до складніших (рівень Б). Задачі рівня В — для найкмітливіших, тих, хто хоче вміти та знати більше і мати найвищі бали.

Для самостійної роботи вдома рекомендовано задачі, номери яких виділено кольором (наприклад, 263).

Рубрика «Вправи для повторення» призначена для періодичного повторення основних видів вправ та підготовки до вивчення нового теоретичного матеріалу.

Вправи для повторення

Наступна рубрика «Поміркуйте» пов’язана з особливим аспектом математичної підготовки.

Поміркуйте

Основним для розв’язання задач цієї рубрики є вміння виходити з нестандартних ситуацій. Розв’язування таких задач розвиває гнучкість міркувань, а це допоможе вам у майбутньому, незалежно від того, яку професію ви оберете.

Наприкінці кожного параграфа уміщено запитання та вправи для повторення, складніші з яких позначено символом «*», і завдання для самоперевірки чотирьох рівнів складності.

У кінці підручника подано задачі підвищеної складності, вправи для повторення матеріалу за увесь курс алгебри 7-9 класів і довідковий матеріал.

Щиро бажаємо успіху!Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити