Підручник Алгебра 9 клас - Г. П. Бевз - Освіта 2017 рік

ШАНОВНІ ДЕВ&'ЯТИКЛАСНИКИ І ДЕВ&'ЯТИКЛАСНИЦІ!

Настав новий навчальний рік і ви з новими силами продовжуєте підкоряти алгебру — цікаву і важливу складову математики. Опанування цією наукою є запорукою для подальшого успішного вивчення інших навчальних предметів, для повноцінного життя в сучасному суспільстві.

Значення алгебри для людини розкривали відомі математики:

• Алгебра розширює та удосконалює людський розум (Л. Пуансо).

• Люди, які не знайомі з алгеброю, не можуть уявити тих дивовижних речей, яких можна досягти за допомогою вказаної науки (Г. Лейбніц). Разом із цим підручником ви завершуєте вивчення алгебри в основній школі. А щоб уявити, яке місце належить матеріалу 9 класу, розгляньте розміщений нижче перелік тем. Кольором виділено матеріал, який ви вивчатимете в цьому році.

АЛГЕБРА (7—9 класи)

Математичні поняття «нерівність», «квадратична функція» та «числова послідовність» відображають відношення, які відіграють важливу роль у реальному світі. На основі цих понять та їх властивостей базується багато методів сучасної науки і здійснюється дослідження різноманітних явищ і процесів природи та людської життєдіяльності.

Алгебра сьогодні пронизує майже всі галузі знань і є мовою, якою «говорять, пишуть і думають» інші науки. Важко уявити сферу діяльності, де не використовують математику. За допомогою математичних моделей описують реальні процеси, математичними методами користуються соціологи й інженери, юристи й біологи, архітектори й музиканти. Аби стати фахівцем у майбутньому, здобути достойну освіту та бути успішними у дорослому житті, необхідно докласти багато зусиль. А вивчення алгебри — одна зі сходинок до успіху на вашому шляху. Черпайте алгебраїчні знання, розширюючи і доповнюючи досвід, отриманий у попередні роки.

Сподіваємося, що цей підручник стане вам добрим помічником в опануванні алгебри, у набутті нових знань, умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

Бажаємо успіхів у навчанні!

АвториВідвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити