Підручник Алгебра 9 клас - Г. П. Бевз - Освіта 2017 рік

Як працювати з підручником

Дорогі дев’ятикласники і колеги!

Ви тримаєте в руках новий підручник алгебри. Автори сподіваються, що ця книжка стане для вас надійним помічником і порадником.

Вагомим мотивом і гарним стимулом для навчання мають стати відомості про видатних математиків і математичні премії, засновані на їх честь. Висловлювання математиків можуть стати для вас дороговказом не лише у навчанні, а й на життєвому шляху.

На початку кожного розділу подано короткий огляд його змісту українською та англійською мовами.

Кожен параграф починається рубрикою «Використовуємо набуті компетентності». Матеріал цієї рубрики зверне вашу увагу на ключові знання — означення, властивості, твердження, які ви маєте пригадати для ефективного сприймання і засвоєння нового матеріалу.

Вивчаючи теоретичний матеріал, звертайте увагу на слова, надруковані жирним курсивом, — це нові алгебраїчні терміни. Ви повинні усвідомити, що вони означають, і запам’ятати їх.

Виділені жирним І шрифтом речення, позначені стрілочкою, є основними означеннями.

Жирний текст в квадратних дужках — це властивості, правила та інші важливі твердження. Слід навчитися їх формулювати (можна — своїми словами) та застосовувати до розв’язування пропонованих вправ і задач.

У кожному параграфі підручника є рубрика «Хочете знати ще більше?» . Вона містить додатковий матеріал, адресований зацікавленим учням.

Підручник містить вправи різних рівнів складності: для усного розв’язування та рівнів А і Б. Розв’язування | «Відкритих задач» сприятиме розвитку логічного мислення, дослідницьких умінь і творчості.

У рубриці «Виконаємо разом» наведено зразки розв’язань важливих видів задач. Корисно ознайомитися з ними перед виконанням домашніх завдань, номери яких виділено блакитним кольором.

Використовуючи рубрику «Скарбничка досягнень» , що міститься наприкінці кожного параграфа, можна проаналізувати, усвідомити, повторити та покращити набуті знання та вміння.

Рубрику «З’ясовуємо досягнення» побудовано так, щоб ви мали змогу якнайкраще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

У книжці є також рубрики «Історичні відомості» та «Головне в розділі».

Зверніть увагу на «ДОДАТКИ» та їх наповнення. Сподіваємося, що ви отримаєте задоволення від розв’язування задач і роботи над навчальними проектами.

Бажаємо успіхів у вивченні алгебри!





Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити