Підручник Геометрія 9 клас - Г П. Бевз - Освіта 2017 рік

Шановні дев'ятикласники і дев'ятикласниці!

У цьому навчальному році ви продовжуєте опановувати геометрію — цікаву і важливу частину математики. Знання з геометрії, її ідеї та методи знадобляться вам для подальшого навчання у старшій школі, для успішного вивчення математики та інших навчальних предметів, для дослідження навколишнього світу, для повноцінного життя у сучасному суспільстві.

Значення геометрії для людини розкривали відомі математики:

• Геометрія є пізнання всього існуючого (Платон).

• Серед рівних розумом — за однакових інших умов — переважає той, хто знає геометрію (Б. Паскаль).

За допомогою цього підручника ви будете завершувати вивчення геометрії в основній школі. Щоб уявити весь курс геометрії основної школи і зрозуміти, яке місце в ній займає матеріал 9 класу, розгляньте зазначений нижче перелік тем. Кольором виділено матеріал, який ви вивчатимете в цьому році.

ГЕОМЕТРІЯ (7-9 класи)

Елементарні геометричні фігури та їх властивості.

Взаємне розміщення прямих на площині. Трикутники. Ознаки рівності трикутників.

Подібність трикутників. Розв’язування прямокутних трикутників.

Коло і круг.

Чотирикутники. Многокутники. Площі многокутників

Метод координат і вектори на площині. Розв’язування трикутників.

Правильні многокутники. Довжина кола. Площа круга. Геометричні перетворення

У величезному саду Геометрії кожний може дібрати собі букет за смаком: строгі доведення і практичні застосування, цитати визначних математиків і оригінальні задачі, поняття сучасної математики та історичні відомості.

Геометрія потрібна всім: інженерам, архітекторам, конструкторам, креслярам, столярам, слюсарям, токарям, кравцям, художникам та багатьом іншим фахівцям. Застосовують знання з геометрії будівельники, мореплавці, військові, митці, астрономи і навіть кондитери. Яку б науку для вивчення ви не обрали в майбутньому, у якій би галузі не працювали, то для високих результатів потрібні гарні знання з геометрії. Запрошуємо вас у світ Геометрії. Цей світ дивний: щедрий, досконалий, тісно пов’язаний зі світами Праці, Розуму, Мистецтва.

Сподіваємося, що наш підручник стане вам добрим помічником в опануванні геометричних знань, у набутті нових умінь і досвіду, у гармонійному розвитку вашої особистості.

Бажаємо успіхів у навчанні!

АвториPersonalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити