Підручник Геометрія 9 клас - Г П. Бевз - Освіта 2017 рік

Як працювати з підручником

Дорогі дев’ятикласники і колеги!

Ви тримаєте у руках новий підручник геометрії. Автори сподіваються, що ця книжка стане для вас надійним помічником і порадником. Пропонуємо своєрідну навігацію його сторінками.

Вагомим мотивом і гарним стимулом для навчання є відомості про творців геометрії та приклади практичного застосування навчального матеріалу. Висловлювання видатних математиків можуть стати для вас дороговказом не лише у навчанні, а й на життєвому шляху.

На початку кожного розділу подано короткий огляд його змісту українською та англійською мовами, а також приклади матеріальних об’єктів, моделями яких є геометричні фігури.

Вивчаючи теоретичний матеріал, звертайте увагу на слова, надруковані жирним шрифтом, — це нові геометричні терміни. Ви повинні усвідомити, що вони означають, і запам’ятати їх.

Жирний текст в квадратних дужках — це теореми, доведення яких подано нижче.

Кінець доведення теореми позначено червоним квадратиком. Зеленим кольором позначено доведення, які не є обов’язковими для вивчення.

У кожному параграфі підручника є рубрика «Для допитливих». Вона містить додатковий матеріал, адресований зацікавленим учням.

Підручник містить вправи різних рівнів складності. Є задачі для усного розв’язування та повторення, задачі рівнів А і Б та підвищеної складності.

Зацікавлять учнів і вчителів відкриті задачі та практичні завдання.

У рубриці «Виконаємо разом» наведено зразки розв’язань важливих видів задач. Корисно ознайомитися з ними перед виконанням домашніх завдань, номери яких виділено блакитним кольором.

Наприкінці кожного розділу є рубрики «Задачі за готовими малюнками», Самостійні роботи із різнорівневими завданнями, Тестові завдання і Типові задачі для контрольної роботи трьох рівнів складності.

У додатках подано «Навчальні проекти» до кожного розділу, «Задачі підвищеної складності», «Задачі для повторення», «Тренувальні тести», «Історичні відомості» тощо.

Бажаємо успіхів у вивченні геометрії!

Думаю, отже, існую. Щоб удосконалити розум, потрібно більше розмірковувати, ніж заучувати. Правильно вживайте слова, і ви звільните світ від половини непорозумінь.

РЕНЕ ДЕКАРТ (1596-1650)

Видатний французький філософ, математик, фізик, фізіолог.

Його «Геометрія» мала величезний вплив на розвиток математики — протягом майже 150 років алгебра й аналітична геометрія розвивалися у напрямах, вказаних Декартом.

• Створив метод координат

• Увів поняття незалежної змінної величини і функції Запровадив зручну математичну символіку

Декартів лист х3 + у3 = 3аху


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити