Підручник Геометрія 9 клас - Г П. Бевз - Освіта 2017 рік

Додатки

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЕКТ 4 Замощення площини

Тема про замощення площини широка й багатогранна. Вона містить багато простих задач, доступних молодшим учням і досить важких, з якими не всі студенти можуть справитися.

Учням 9 класу можна запропонувати такі теми:

1. Паркети і смуги.

2. Замощення площини правильними многокутниками.

3. Замощення площини напівправильними многокутниками.

4. Замощення площини рівними шестикутниками.

5. Замощення площини рівними п’ятикутниками.

6. Паркети з поліміно.

7. Сюжетні мозаїки.

8. Замощення площини кольоровими многокутниками.

Наведемо кілька прикладів сюжетних мозаїк.

Замощення площини кольоровими многокутниками імітує об’ємне зображення або зображення рельєфної поверхні.

Добре, якщо в процесі роботи над проектом учні зможуть створити власні цікаві паркети чи сюжетні мозаїки. У цьому випадку доцільно провести конкурс творчих робіт.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.