Підручник Українська мова 10 клас (профільний рівень) - С. О. Караман - Ранок 2018

Дорогі десятикласники й десятикласниці!

Цього навчального року ви працюватимете за підручником, який допоможе вам відчути себе носіями самодостатньої окреміш- ності — мови Івана Котляревського й Тараса Шевченка, Івана Франка й Лесі Українки, Володимира Сосюри й Олеся Гончара, Василя Симоненка й Ліни Костенко, інших майстрів українського слова.

Пізнавальне опанування глибин української мови сприятиме розвитку вашої лінгвістичної ерудиції, мовного чуття, стилістичної вправності, формуванню вмінь шляхетно спілкуватися в будь-яких життєвих ситуаціях, адже кожен із розділів підручника («Фонетика», «Орфоепія», «Орфографія», «Лексикологія», «Фразеологія», «Морфеміка і словотвір», «Морфологія», «Розвиток мовлення») ви вивчатимете в поєднанні зі стилістикою, культурою мовлення, риторикою.

Наскрізні рубрики «Мовне портфоліо», «Буду я навчатись мови золотої», «Практикум», «Спілкування» та ін. спонукатимуть вас до виконання ролей дослідників, опонентів науковців, рецензентів, журналістів, творців індивідуальних і групових проектів, учасників конференцій, дискусій з актуальних проблем сьогодення, що дасть змогу ре

презентувати себе як освічену особистість, зорієнтовану на збереження і збагачення національних духовних скарбів.

Епіграфи до кожної теми кличуть вас до осмислення мовного матеріалу, висловлення гіпотетичних міркувань, формулювання висновків.

Подане поряд із текстами тлумачення слів призначено і для мобільного використання під час навчання, і для вироблення вмінь самостійно здійснювати пошукову роботу в інших інформаційних джерелах, зокрема в електронних словниках.

Інноваційною прикметою підручника є задіяння в його змісті «хмарних технологій», спрямованих на вироблення умінь самостійно працювати з інтернетними ресурсами відповідно до ваших освітніх запитів і потреб.

Якщо ви прагнете виробити неповторний мовний імідж, стилістику українського взірцевого мовлення, успішно скласти ЗНО, цей підручник — ваш помічник.

Тож запрошуємо до творчої співпраці! Успіхів вам в опануванні української мови!

Автори


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.