Підручник Українська мова 9 клас - Олександр Авраменко - Грамота 2017 рік

Дорогі дев’ятикласники!

Цього навчального року ви продовжуєте вивчення синтаксису й пунктуації. Звуки, слова та їхні особливості, які ви детально вивчали в попередніх класах, є будівельним матеріалом для речення, за допомогою якого ви вже можете передавати свої думки, інтонації та емоції.

Підручник допоможе вам у цікавій і сучасній формі опанувати знання із синтаксису складного речення, а також навчатиме правильно ставити розділові знаки, від яких багато що залежить, коли вам доводиться висловлювати думки (у цьому ви найближчим часом переконаєтеся).

Особливістю цієї книжки, з одного боку, є спрощений і більш доступний підхід до вивчення граматичних явищ, а з іншого — новий формат підручника — той, який використовують у Німеччині, Великій Британії, США й інших країнах світу з високим рівнем життя та освіти. Такий варіант підручника дає широкі можливості для використання ілюстрацій, таблиць і схем.

Сподіваємося, що вам цікаво буде вивчати синтаксис і пунктуацію за тематичним принципом добору навчального матеріалу. Це означає, що кожну граматичну тему ви будете вивчати на мовному матеріалі з якоїсь конкретної галузі життя: пори року, страви, одяг, сучасна музика, наука, місто, подорожі та ін.

Грамотне мовлення — невід’ємна ознака успішної людини. Підвищити свій мовний рівень вам допоможе рубрика «Культура слова», у якій ви знайдете типові помилкові (часто суржикові) конструкції; проблемні наголоси, колоритні приказки.

Ми пропонуємо для вивчення мови й матеріали мережі Інтернет. Це зробить вашу роботу на уроці чи вдома більш різноманітною й цікавою.

Переглядайте експрес-уроки в YouTube (у пошукове віконце досить увести тему конкретного уроку) — вони сприятимуть якнайкращому засвоєнню мовних нюансів.

Вправа для спостережень, правила, вправи для тренування, рубрика «Культура слова», домашнє завдання — це типові складники кожного уроку. Сподіваємося, що такий формат сприятиме чіткості й організованості в опануванні української мови.

Ознайомтеся з піктограмами, які, як маяки в морі, орієнтуватимуть вас на різні види роботи. Успіхів!

АвторPersonalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити