Музичне мистецтво 6 клас

ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ

Музика Михайла Вербицького

Слова Павла Чубинського

Урочисто

Дорогі учні!

У шостому класі ви продовжуватимете пізнавати чарівний світ музичного мистецтва, його інтонаційно-образну мову, засоби виразності. Матеріали підручника — тексти й ілюстрації — сприятимуть глибшому розумінню особливостей вокальної та інструментальної, хорової та симфонічної музики.

Разом ми будемо вчитися сприймати, відчувати й розуміти музику, співати, досліджувати твори, щоб почувати себе вільно і впевнено в царині музичного мистецтва, мова якого має велику об’єднувальну силу, бо є зрозумілою для всього людства.

Ви дізнаєтесь багато цікавого про різні музичні жанри — пісні й романси, кантати й ораторії, сонати та симфонії тощо. Ви вкотре переконаєтеся, що музика є невід'ємною частиною життя кожної сучасної людини.

Рубрики «Портрет композитора», «Музичний калейдоскоп», «Музична скарбничка казок і легенд », а також численні завдання для узагальнення і самостійного пошуку наприкінці тем допоможуть вам не тільки розширити коло знань про музику, а й збагатити палітру інформації про художню культуру загалом.

Сподіваємося, що справжнє естетичне задоволення ви отримаєте під час співу вміщених у підручнику народних і композиторських пісень, а також слухаючи різноманітні музичні твори, запропоновані нами. Адже ми прагнули поділитися з вами радістю, яку дарує музика.

Пам’ятайте: уроки музичного мистецтва — це сходинки до вершин художнього пізнання і творчої самореалізації.

Бажаємо, щоб музика завжди супроводжувала вас по життю, щоб и мелодії та ритми торкалися струн вашої душі и, знаходячи в ній емоційний резонанс, допомагали зрозуміти себе і навколишній світ.

Тож нехай музика звучить у кожному домі й у кожному серці!

З величезною повагою АвториPersonalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити