Підручник Фізика 9 клас з поглибленим вивченням - Т М. Засєкіна - Оріон 2017 рік

ФІЗИКА ТА ЕКОЛОГІЯ

ВИКОНУЄМО НАВЧАЛЬНІ ПРОЕКТИ

Виконуючи проект «Людина і всесвіТ», ви зможете оцінити роль і місце людини у світі, в якому відбуваються постійні зміни. Зможете переконатися, що фізика відкриває для вас багато таємниць природи, допомагає пояснити та зрозуміти явища, з якими ви стикаєтесь на кожному кроці. І те, що здавалось дивним і загадковим — стає зрозумілим і звичним.

Виконуючи проект «Фізика в житті сучасної людини», ви зможете переконатися, що основу більшості сучасних технологій складають саме фізичні процеси. Головна мета фізиків — виявити й пояснити закони природи та навчитися їх використовувати в практичній діяльності людини.

Досліджуючи сучасний стан фізичних досліджень в Україні та СВІТІ, ви можете скласти ТОП-рейтинги найвизначніших відкриттів у фізиці, найпрогресивніших технологій, спрогнозувати розвиток технологій для майбутнього. Оцінити роль вітчизняних і закордонних учених-фізиків, лауреатів Нобелівської премії з фізики, порівняти роботу вчених-фізиків у різні історичні часи та скласти «портрет сучасного фізика».


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити