Підручник Фізика 9 клас - Т.М. Засєкіна - Оріон 2017 рік

Розділ 2 СВІТЛОВІ ЯВИЩА

Вправа 6

1. Класифікуйте перелічені джерела світла за типом випромінювання й походженням: фари автомобіля, Сонце, вогнище, екран телевізора, глибоководні риби, зорі, маяк, електрична дуга, блискавка, галогенові лампи, розжарений метал, світлодіод, Місяць, полярне сяйво, світлячок, свічка.

2. Швидкість поширення світла у вакуумі дорівнює 300 000 . За який час світло від Сонця подолає відстань до Землі, якщо вона дорівнює 150 млн км?

3. Зоря Вега розташована на відстані 26,4 св. року1 від Землі. Скільки років летіла б до неї ракета з постійною швидкістю 30 ?

1Позасистемна одиниця довжини, що дорівнює відстані, яку світло долає за один рік.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.