Підручник Фізика 9 клас - Т.М. Засєкіна - Оріон 2017 рік

Розділ 2 СВІТЛОВІ ЯВИЩА

Вправа 7

1. У якій точці — 1 чи 2 (мал. 93, с. 68) — необхідно розташувати лампу, щоб отримати на екрані АВ тінь від кулі більших розмірів?

2. Скопіюйте малюнок 94 (с. 68) в зошиті й укажіть на ньому тіні та півтіні від м’яча, який освітлюється двома джерелами світла S1 і S2.

3. Перемалюйте малюнок 95 (с. 68) у зошит і вкажіть на ньому ділянки тіні й напівтіні, які утворюються за непрозорим предметом, що освітлюється двома джерелами світла S1 і S2.

Мал. 93

Мал. 94

Мал. 95

4. У сонячний день будинок утворює на землі тінь завдовжки 30 м, а прямовисно поставлена лопата, висотою 1,5 м, — завдовжки 2 м. Визначте висоту будинку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.